stat4u

PROMOCYJNE NIEDZIELE

TANIE PIĄTKI

Ślubna promocja - obowiązuje od 01.04.2016 - 30.04.2016

PROMOCJA NA WESELA W PIĄTEK

W PAKIECIE TANIEJ – KOMPLET USŁUG ZA 3500

Decydując się na pakiet usług foto – video, wykonany w całości przez STUDIOPAPARAZZI.PL wszyscy nasi klienci otrzymują FOTOKSIĄŻKĘ – cena kompleksowej obsługi fotograficznej i filmowej.

PROMOCJA NA WESELE W NIEDZIELĘ

 

W PAKIECIE TANIEJ – KOMPLET USŁUG ZA 3300

Decydując się na pakiet usług foto – video, wykonany w całości przez STUDIOPAPARAZZI.PL wszyscy nasi klienci otrzymują FOTOKSIĄŻKĘ – cena kompleksowej obsługi fotograficznej i filmowej.

v

PROMOCJA NA ŚLUB CYWILNY

W PAKIECIE TANIEJ – KOMPLET USŁUG ZA 2000

Decydując się na pakiet usług foto – video, wykonany w całości przez STUDIOPAPARAZZI.PL wszyscy nasi klienci otrzymują FOTOKSIĄŻKĘ – cena kompleksowej obsługi fotograficznej i filmowej.

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Szybkie porady ślubne

Warto wiedzieć

WIECZORY PANIEŃSKIE

Gdzie zorganizować wieczór panieński na dzień przed chwilą, gdy odbędzie się długo oczekiwany ślub ? Do tego celu warto wybrać jakiś ustronny hotel. To tam zorganizować możesz wraz z przyjaciółkami wieczór piżamowy. Możecie w tym czasie tańczyć, zwierzać się sobie i pić kolorowe alkohole. Na ten wieczór przyda się także filmowanie uroczystości, abyście z tej imprezy wszystkie posiadały pamiątkę w postaci filmu przywołującego nawet po wielu latach gorące wspomnienia. Film z pewnością będzie przez Ciebie tajnie chroniony, aby mąż przypadkiem go nie obejrzał.

WIECZORY KAWALERSKIE

W jakim miejscu można zorganizować wieczór kawalerski? Zanim odbędzie się ślub Białystok każdy przyszły mąż ma prawo spędzić ostatni wieczór przed nim w towarzystwie kumpli. Na wieczór kawalerski poprzedzający wesele Podlaskie  zazwyczaj j wybiera się prywatne mieszkanie pana młodego lub któregoś z przyjaciół. Ogląda się filmy i pije alkohol. Dość często na tę okazję zaprasza się także specjalnie wynajętą striptizerkę, jednak nie zawsze tak jest. Bardziej ambitni decydują się na całonocna zabawę w nocnym klubie. Później życie nie jest już takie samo

SUKIENKA STARSZEJ PANNY MŁODEJ

Jakie sukienki dla dziewczyny będącej świadkiem panny młodej są modne w tym sezonie? Wystarczy obejrzeć nowoczesne programy z dziedziny mody, aby zainspirować się wybieraną kreacją na wesele Białystok. Kreacja na ślub Podlaskie dla osoby występującej w roli świadka powinna oscylować w kręgu stonowanych kolorów. Znakomite wydają się kremowe sukienki z motywami kokardy na przedzie lub z tyłu. Sukienki te mogą sięgać za kolano, ale zdarzają się też modele długie na całą wysokość nóg. Do pokaźnego dekoltu można jeszcze dobrać bolerko.

MIEJSCE NA NOC POŚLUBNĄ

Jaki hotel wybrać na miejsce nocy poślubnej? Każde wesele Białystok bywa wyczerpujące zarówno dla gości jak i dla samych zainteresowanych, głównych bohaterów uroczystości. Noc poślubną należy spędzać w bezpiecznym i ustronnym miejscu, gdzie nikt nas nie znajdzie. Można na ten czas specjalnie zaaranżować pokój kąpielowy. Gdy skończy się już ślub Białystok, można pościel hotelową obsypać płatkami świeżych róż, a do tego zapalić świeczki w całym pomieszczeniu. Ważne, aby w pokoju przeznaczonym na wypoczynek i relaks było romantycznie oraz stylowo.

UBIÓR ŚWIADEKA PANA MŁODEGO

Jak powinien ubrać się na ślub Białystok mężczyzna występujący w charakterze świadka pana młodego? Z pewnością kreacja weselna musi wiązać się z dobrym gustem oraz elegancją. Elegancki świadek może porzucić garnitur na rzecz fraka. Do tego można dodać jeszcze cylinder i mamy pełną klasę. Strój świadka na wesele nie może przyćmić jednak elegancją stroju pana młodego, ponieważ nie wybaczyłby on tego swojemu najlepszemu przyjacielowi. Na wesele Białystok można tez wybrać buty męskie w czarno białej oprawie, podobne do tych, które nosił Al Capone, stylizowanych na buty retro, z lat trzydziestych.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Jak zadbać o prawidłowy makijaż ślubny? Usługę wykonania makijażu ślubnego na zamówienie dokonują wizażystki. Dzięki znajomości tematu i szerokim zdolnością są w stanie wykonać efektowny makijaż na ślub Białystok. Stosują przy tym delikatne podkłady i jasne kolory cieni do powiek, by cera prezentowała się jasno i przejrzyście. Efektowny i naturalny makijaż z pewnością zostanie uchwycony w materiale wideo Białystok. Będzie on świadectwem tego, jak pięknie prezentowałaś się podczas ślubnej uroczystości. Dobry makijaż utrzymuje się na cerze przez wszystkie godziny wesela. Co kilka godzin stosuje się poprawki.